Casa Do Sonho Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Do Sonho Villa Palhoça gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a körülbelül egy 5 perces autóútra található Sonho-part. A 2 fürdőszobás villa legfeljebb 8 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Dream Beach 1 km-re, míg a naufragadoszi ágyúk 3 km-re van a Palhoça városi villától. A Palhoça városi ingatlan 10 percnyi autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Pinheira Beach. A 250 méterre található Sonho tengerpart egy másik látnivaló, amelyet érdemes felfedezni.
A Casa Do Sonho Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Pinheira tengerpart3,6 km
- Igreja Nossa Senhora dos Navegantes2,8 km
- parque2,8 km
- Centro de Visitantes do Parque Estadual da Serra do Tabuleiro3,8 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter53 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Do Sonho Villa közelében?
A Casa Do Sonho Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Sonho-part (5 perc sétára az ingatlantól), a Sonho tengerpart pedig 250 méterre van. - ❓
A Casa Do Sonho Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Do Sonho Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Do Sonho Villa?
A Casa Do Sonho Villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Do Sonho Villa vendégei vagyunk?
Palhoça nevezetességei közé tartozik a Costa da Lagoa és a Dream Beach, amelyek 7 km-re, illetve 1 km-re találhatók a Casa Do Sonho Villa területétől. Ezenkívül a naufragadoszi ágyúk (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.